Tule korraldama

vabatahtlike-bänner-veebi-EE

VABATAHTLIKUKS REGISTREERUMINE LÕPPENUD!

Kõigi vabatahtlikega võetakse ühendust registreerimise lõppedes 30.06.2016

Võistlused toimuvad 5.-14. augustil 2016 Tallinnas ja Harjumaal. Ootame appi kõiki, nii noori (alates 15. eluaastast) kui ka eakamaid (pensionärid on väga oodatud!), kes soovivad erinevates tegevustes kaasa lüüa. Ülesanded on väga erinevad ning kõigile leiame midagi sobivat ja jõukohast. Eelnev orienteerumiskogemus ei ole vajalik!

Abilistele pakume:

– Täiesti kordumatu ja unustamatu korralduskogemus koos oma ala proffidega

– Orienteerumise põhiteadmised – WMOC vabatahtlikele suunatud koolituspäevad septembris.

– Tallinna Linnaorienteerumise päevakud augustist detsembrini TASUTA!

– Sooduskupongid meie partneritelt

– Tasuta pääs WMOC võistlustega paralleelselt toimuva Tallinna Orienteerumisnädala radadele

– WMOC sümboolikaga meened

– Lisaks kogu võistlustega seotud kultuuriprogramm, linnaekskursioonid, pubiralli ning suur vabatahtlike tantsupidu

– Kutsu vabatahtlikuks veel seitse oma sõpra, saate tasuta discgolfi koolituse Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskuses!

Tööpäevadel on vabatahtlikele ette nähtud rikkalik söök-jook, vajadusel ka transport ning majutus. Õpilastel on võimalik meie juures saada oma esimene töökogemus või sooritada praktikat, tublidele vabatahtlikele garanteerime tunnustava soovituskirja.

MTÜ Spordiklubi 100 on ka Töötukassa koostööpartner, uuri lisa oma konsultandilt.

Vabatahtlike kategooriad:

Ehitusmeeskonnad

Ehitusmeeskonnad tegelevad võistluseks vajaliku infrastruktuuri rajamisega. Et kõik kenasti sujuks, on võistluspaikadesse tarvis püstitada mitmeid telke, silte ja piirdeid ning ette valmistada rajad. Ehitajad peavad olema valmis intensiivseks tegutsemiseks iga ilmaga, ning mõned tööülesanded võivad täitmist nõuda varavalges, enne võistluspäeva algust. Eelnev orienteerumiskogemus ei ole vajalik.

Administratsioon

Suure võistluse administreerimine on mahukas töö. Kõik võistlejad tuleb registreerida nii Tallinnasse saabudes kui ka iga konkreetse päeva ning raja stardis. Võistluskeskustes töötavad pakihoid ning lastehoid, samuti müügiletid. Nendes ametites tuleb kasuks keelteoskus ja suhtlemiskirg, et pakkuda meie külastajatele meeldivat klienditeenindust. Eelnev orienteerumiskogemus ei ole vajalik.

Radade valve

Nõnda suurel võistlusel tuleb reegleid jälgida väga täpselt. Et meie osalejatel oleks võistluse ajal kõik selge, vajame kogu raja ulatuses nn. rajakohtunikke, kes reeglite täitmist valvaksid. Selles ülesandes tuleb kasuks kannatlik meel ning vajadusel oskus kõva häält teha. Eelnev orienteerumiskogemus ei ole vajalik.

Eriülesanded

Vabatahtlikele, kellel on soov end vastutusrikkamates ülesannetes proovile panna, pakume võimalust kaasa lüüa ka suuremas mahus. Leiame rakendust meedia, IT, turunduse, foto- ja rekreatsioonihuvilistele, samuti meditsiiniharidusega vabatahtlikele.

Lisainfo:

Vabatahtlike koordinaator: Johanna-Mai Vihalem, e-post johanna[@]sk100.ee

 

MTÜ Spordiklubi 100   info@sk100.ee   Sõpruse pst 198-52, 13423 Tallinn, Estonia
Swedbank (Liivalaia 8, 15040 Tallinn, Estonia)   IBAN: EE112200221047956653   SWIFT/BIC: HABAEE2X